Büyükşehir’den Cadde Ve Sokaklarda Bakım Onarım Çalışmaları

Malatya Büyükşehir Belediyesi Tarım Hizmetleri ve Park Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Malatya genelinde cadde ve sokaklarda bakım onarım faaliyetleri aralıksız bir şekilde devam ediyor. 

Büyükşehir’den Cadde Ve Sokaklarda Bakım Onarım Çalışmaları

Malatya genelinde kaldırımlarda bulunan zararlı yabani otlar temizleniyor ve daha güzel bir görünüme kavuşması sağlanıyor.   
Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Park Bahçeler Dairesi Başkanlığı tarafından, farklı tür ve cinsten binlerce mevsimlik çiçeği toprakla buluşturulurken biryandan da yabani otlar parklardan ve kaldırımlardan temizlenerek daha güzel bir görünüme kavuşuyor. 
Şengönül: Bütün caddelerimizde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor
Yapılan çalışmalar hakkında kısa bir açıklama yapan Tarımsal Hizmetler ve Park Bahçeler Daire Başkanlığı Personeli Fuat Şengönül, “Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyükşehir Belediyemize ait olan bütün cadde ve sokakların temizlenmesini yapıyoruz. Bu çalışmalarımız kaldırım üzerinde çıkan yabani otların temizlenmesi, ağaç diplerinin çapalanması ve ağaç diplerinde çıkan yabani sürgünlerin temizlenerek vatandaşların daha ferah ve rahat bir şekilde kaldırımları kullanmasını amaçlıyoruz. 
Battalgazi İlçemizin Hanımınçiftliği caddesinde ekiplerimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Malatya genelinde Kışla, Fuzuli, Kanalboyu, Kernek, Emeksiz, Mehmet Buyruk ve bütün caddelerimizde çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımız esnasında görmüş olduğumuz eksiklikleri tespit ederek, tamamlıyoruz.  Yılsonuna kadar bu çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde devam ettireceğiz” dedi.  
Mahalle sakinlerinden teşekkürler
Hanımınçiftliği mahalle sakinlerinden Ünal Karaca ve Ali Özen, Büyükşehir Belediyesinin Hanımınçiftliği mahallesinde yapmış olduğu çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanına ve emeği geçen herkese teşekkürlerini belirttiler. 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2020, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER