banner53

Anayurt Bulvarı İkinci Etap Devam Ediyor

Malatya Valisi Aydın Baruş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ikinci etabında düzenleme ve yapım çalışmaları gerçekleştirilen Anayurt Bulvarı’nda incelemelerde bulundular. Vali Baruş, bulvarda yapılan düzenlemelere tam not verdi.

Anayurt Bulvarı İkinci Etap Devam Ediyor

Çevre yoluna eş olarak yapılan ve tren yolu boyunca devam edip Sivas Yoluna bağlanan Anayurt BulvarınınÖzsan Sanayi Sitesi girişi yapım çalışmaları devam ediyor. Sözkonusu noktadaki çalışmaları Vali Baruş ve Başkan
Gürkan yerinde incelediler. Vali Baruş ve Başkan Gürkan, yolu gezerek çalışmaların geldiği aşamayı gözlemlediler. Vali Baruş, yapılan çalışmalardan memnuniyetini dile getirerek beğenisini ifade etti.  Vali Baruş ve Başkan Gürkan, esnafları da ziyaret ederek bulvarla ilgili düşünceleri hakkında konuştular.

Beğenilerini ifade eden esnaflar, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.  15 kilometrelik bir güzergahı kapsayan Anayurt Bulvarındaikinci etap düzenleme ve yapım çalışmalarının tamamlanmasıyla ÖzsanSanayi üzerinden Sivas Yolu ve Ankara Asfaltı bağlantısı sağlanmış olacak.

Sosyal Medya üzerinden bizleri takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Hesabımızı  Buradan Takip Et

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2020, 20:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER