Hamzaoğlu, 'Ümit veren şeyler var ama eksiklerimiz fazla'

Yeni Malatyaspor teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, 3-1 kaybedilen Trabzonspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hamzaoğlu, 'Ümit veren şeyler var ama eksiklerimiz fazla'

Trabzonspor maçının ardından konuşan Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 3-1'lik yenilgiyi değerlendirdi. Çok kolay gol yediklerini ifade eden Hamza Hamzaoğlu, ümit veren şeyler olduğunu ancak eksiklerinin fazla olduğunu söyledi.  

Ümit veren şeylerin olduğunu ama eksiklerin de fazla olduğunu ifade eden Hamzaoğlu, "Yine bundan iki haftada olduğu gibi kalemize gelen ilk pozisyonlar gol oldu. Kolay gol yiyoruz, sonra direnç koymakta zorlanıyoruz. Yine böyle bir maç oldu. İlk gole kadar ortada geçen mücadelede. Fakat gelen duran ilk topta konsantrasyon eksiği ile uzaklaştıramadan golü yedik. İki gol çabuk çabuk yedik. 3-0'dan sonra çevirebilir miyiz, bu maçı kaybetsek başka maçları kazanabilir miyiz diye hamleler yaptık. Bazı oyunculara şans verdik ve onları görme imkanımız oldu. İyi mücadele ettik. Maç 0-0 seyretse farklı olabilirdi. Ümit veren şeyler var ama eksiklerimiz fazla. Bunları bir an önce toparlayıp sonuca yansıtmamız gerekiyor. Transfer çalışmalarımız sürüyor. Birkaç eksiğimiz var, onları tamamlarsak daha iyi görüntü verebiliriz. Trabzonspor'u galibiyetten dolayı tebrik ederim" dedi..

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 22:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER