AK Parti Yeşilyurt İlçe 7.Olağan Kongresi 13 Eylül Pazar Günü

AK Parti Yeşilyurt İlçe 7.Olağan Kongresi 13 Eylül Pazar Günü Açık Alanda Yapılacak

AK Parti Yeşilyurt İlçe 7.Olağan Kongresi 13 Eylül Pazar Günü

AK Parti İl Başkanı İhsan Koca, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 13 Eylül Pazar günü saat 11:00’de Beylerderesi Şelale Sosyal Tesislerinde düzenlenecek AK Parti 7. Yeşilyurt İlçe Olağan Kongresine yönelik ortak bir basın toplantısı düzenlediler.
AK Parti Yeşilyurt İlçe Binasında gerçekleşen toplantıda konuşan AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, “AK Parti Yeşilyurt İlçe 7 nci Olağan Kongremizi 13 Eylül Pazar günü saat 11:00’de gerçekleştireceğiz. Daha önce Kongre ve Kültür Merkezinde düzenleneceğini ilan ettiğimiz kongremizi pandemi tedbirleri çerçevesinde Beylerderesi Şelale Sosyal Tesislerinde açık alanda yapma kararı aldık. Kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum.Geçmişte görev almış bütün arkadaşlarımıza emekleri için teşekkür ediyoruz.Aramıza yeni katılacak arkadaşlarımıza büyük sorumluluklar yüklediğimizi, onlardan büyük beklentiler içerisinde olduğumuzu ifade ederek onlara da başarılar diliyoruz.Gerek kongre sürecinde gerekse de normal zamanlarda desteğini bizlerden esirgemeyen, yanımızda bulunan Belediye Başkanımıza en kalbi duygularla şükranlarımızı sunuyoruz.Yine her daim bizlerin yanında olan, ağabeylik yapan İl Başkanımız Sayın İhsan Koca’ya da teşekkürlerimi sunuyoruz.” diye konuştu.
AK Parti 7. Yeşilyurt İlçe Olağan Kongresinin hâyırlara vesile olmasını temenni eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Pandemi süreciyle birlikte çok sıkı tedbirlerin uygulandığı, dikkate dilmesi gereken bir dönemden geçmekteyiz.Parti teşkilatımızla birlikte kongrenin açık alanda yapılmasına karar verip, 13 Eylül Pazar günü saat 11:00’de Beylerderesi Şelale Sosyal Tesislerinde sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek kongreyi düzenleneceğiz. Malatya’nın en büyük ilçesi olan Yeşilyurt’umuz çok hızla gelişiyor ve büyüyor, bizlerde bu gelişime paralel olarak parti teşkilatımızla uyum içerisinde çalışıp, yenileme ve ilerleme süreciyle birlikte geleceğe daha umutla ve güvenle bakacağız. İnşallah bu yenileme süreciyle birlikte daha güçlü olacağız, daha dinamik olacağız, daha özverili olacağız ve daha çok çalışacağız.” diye konuştu. 
AK Parti İl Başkanı İhsan Koca ise, “Malatya’mızın en büyük ilçesi Yeşilyurt’umuzun 7 nci Olağan Kongresini 13 Eylül Pazar günü düzenleyerek kongre sürecinde önemli bir adımı daha atmış olacağız. Ben inanıyorum ki bu kongreyle Yeşilyurt İlçe Teşkilatımız yeni bir ivmeyle, yeni bir heyecanla, yeni bir aşkla ve çıtasını yükselterek çalışmalara kaldığı yerden devam edecektir. İlçe Teşkilatımız yeni binasına taşınıp kendisini yenilemiş bir yapıyla Malatya’mıza ve Yeşilyurt’umuza hizmet etmeye devam edecektir. Kongre sürecinde ve öncesinde İlçe Başkanlığımızdan desteklerini esirgemeyen, sürekli diyalog halinde olan Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah bundan böyle hem teşkilat olarak hem de belediye olarak her iki başkanımız ve ekipleriyle Malatya’mıza, Yeşilyurt’umuza, Partimize ve kıymetli hemşehrilerimize en güzel hizmeti verme gayretinde olacağız.El birliğiyle güç birliği oluşturarak hizmetlerimize devam edeceğiz.Olağan Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” diye konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER