Gökçe Mahalle Muhtarından Başkan Gürkan’a Teşekkür

Doğanyol İlçesi Gökçe Mahalle Muhtarı Zülfükar Tuhan; “Yaşadığımız deprem sonrası bizlere büyük destek veren ve çalışmaları ile hep yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a ve ekibine çok teşekkür ederiz. 

Gökçe Mahalle Muhtarından Başkan Gürkan’a Teşekkür

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Malatya’da deprem bölgelerinde bir dizi incelemelerde bulundu. 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un ilçelerine yapmış olduğu ziyaret ve deprem sonrası çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Doğanyol İlçesi Gökçe mahalle muhtarı Zülfükar Tuhan, mahallelerine yapılan çalışmalardan dolayı mahalle sakinleri olarak teşekkürlerini belirtti. 
Muhtar Tuhan: Gökçe mahallemizde 150 tane ev yıkıldı. Enkazları kaldırıldı
Doğanyol İlçesi Gökçe Mahalle Muhtarı Zülfükar Tuhan, “Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Doğanyol İlçemizi ve Gökçe mahallemizi ziyaret etti. Bugüne kadar bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Saygılar ve selamlarımı iletiyorum” dedi.  
Yaşadığımız deprem sonrası bizlere büyük destekler veren ve çalışmaları ile hep yanımızda olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a ve ekibine mahalle sakinleri olarak çok teşekkür ettiklerini söyleyen Muhtar Tuhan, “Bugüne kadar Gökçe mahallemizde 150 tane ev yıkıldı. Enkazları kaldırıldı. Gökçe mahallemize bugüne kadar yaklaşık 5 kilometre asfalt çalışması ve 5 bin metre kilit taşı çalışması yapıldı. Gökçe mahallemizde deprem sonrası Büyükşehir Belediyemizin büyük emekleri ve çalışmaları vardır” şeklinde konuştu. 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Doğanyol İlçemize yapmış olduğu ziyaret ve toplantının çok verimli geçtiğini söyleyen Tuhan, “Bizlere vermiş oldukları desteklerden dolayı başta Sayın Bakanımıza, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER