banner53

Battalgazi Ak Gençlik Emekli Öğretmen Türker'i Unutmadı

AK Parti Battalgazi Gençlik Kolları Başkan vekili Fetih Boztaş ve yönetim kurulu üyelerinden Nurullah Ertem, Eda Baltacı, Yasir Keskin ve Mehmet Özkan 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle emekli ilkokul öğretmeni Nurhan Türker'e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Battalgazi Ak Gençlik Emekli Öğretmen Türker'i Unutmadı

24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle AK Parti Battalgazi Gençlik Kolları yönetimi, Hasan Varol İlköğretim okulunda öğretmenlik yapan Nurhan Türker'i evinde ziyaret ettiler. Karşısında gençleri gören emekli öğretmen, büyük bir mutluluk yaşarken, ziyarette duygu dolu anların yaşandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü´nün anlam ve önemi konuşulduğu sohbette Gençlik Kolları Başkan Vekili Fetih Boztaş, “ Bir ülkenin süper güç olabilmesinin temel taşlarından birinin eğitim olduğunu unutmamalıyız. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizi yetiştiren öğretmenlerimizi unutmadık. Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum." dedi.

Emekli Öğretmen Nurhan Türker ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,“Bu anlamlı ziyaretleri için AK Parti Battalgazi Gençlik Kolları Başkan vekili Fetih Boztaş ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın her biri bizler için değerlidir. Bu güzel günde hatırlanmak çok güzel. Anlatılmaz bir duygu içerisindeyim. Bu ziyaret bizleri ziyadesiyle memnun etti. "diye konuştu

yenimalatyahaber.com

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2019, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71