Kırıcı hırsızları yakalandı

Malatya Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerce yapılan çalışmalarda, değeri 200.000 TL olan kırıcıyı çalan 2 şahıs, 60 farklı kamera görüntüsünün incelemesi sonucunda yakalandı.

Kırıcı hırsızları yakalandı

Malatya Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerce asayiş ve güvenliğin temini yönünde çalışmalar aralıksız devam ediyor. Yapılan çalışmalarda son bir hafta içerisinde haklarında çeşitli suçlardan yakalama emri bulunan 103 şahıs yakalandı. Yapılan çalışmalarda 10 adet tabanca, 8 adet tüfek, çok sayıda fişek ve kesici alet ile 356gr uyuşturucu madde ele geçirildi. 

Asayiş ekiplerince son bir hafta içerisinde haklarında çeşitli suçlardan yakalama emri bulunan 103 şahıs yakalandı. 

Yeşilyurt İlçesinde bir iş makinasına ait 200.000 TL değerindeki kırıcının fail meçhul şahıslarca çalınması olayı ile ilgili İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 3 güne ait 60 farklı kamera görüntüsü incelemesi sonucu 2 şüpheli şahıs tespit edilerek yakalandı. İş makinasına ait kırıcıda bulunarak müştekisine teslim edildi.

Yeşilyurt ilçesi Samanköy yolu üzerinde logar kapaklarının söküldüğüne dair ihbar üzerine olay yerine intikal eden ekipler bahse konu logar kapakları ve sulama vanaları ile olayın şüphelisi suçüstüyakalandı. 
 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2022, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER