banner53

Fuhuş Yapanlara 3 BİN 500 TL, Kumarcılara 19 bin 225 lira Ceza

Malatya‘da kumar oynadığı belirlenen 9 kişiye 19 bin 225 lira ceza uygulanırken, bir evde fuhuş yaptıkları tespit edilen bir kadın ve bir erkeğe 3 bin 5000 TL idari para cezası kesildi.

Fuhuş Yapanlara 3 BİN 500 TL, Kumarcılara 19 bin 225 lira Ceza

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Aşayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekiplerince, kent merkezinde bulunan bir yardımlaşma derneği binası ve iki oyun salonunda kumar baskını yaptı.

Gerçekleşen operasyona dair şu bilgiler verildi;

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğimizce KUMAR oynayan ve oynatan şahıslara yönelik yapılan denetimlerde (3 oyun salonu ile bir yardımlaşma derneğinde)Kumar oynandığı tespit edilmiş olup, 1 adet tombala makinasına 794 adet tombala kartına 361 adet pinpon topuna, 2 adet gizli kameraya, kumar oyunda kullanılan 158 Adet İskambil kâğıdına ve kumar parası olan 900 TL paraya el konulmuştur. Kumar oynayan 9 şahsa toplam 11.125 TL para cezası uygulanmıştır. (5) şüpheliye Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama suçundan gerekli adli tahkikat yapılmıştır. Ayrıca Kumar oynayan şahıslara covid-19 tedbirleri kapsamında maske takmamaktan kişi başı 900 TL idari para cezası uygulanmış, bir şahsın yapılan üst aramasında bir adet kesici alet ele geçirilmiştir.

Bir evde fuhuş yapıldığı bilgisi alan Malatya Emniyet Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri adrese baskın yaptı. Evde bulunan bir kadın ve bir erkek şahsa fuhuş yaptıkları gerkçesiyle 3 bin 5000 TL idari para cezası uygulanırken, fuhuş yapılan evin de mühürlenmesi için gerekli işlemler başlatıldı.

Sosyal Medya üzerinden bizleri takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Hesabımızı  Buradan Takip Et

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 22:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER