Çakır'dan Dağdeviren'e Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, göreve yeni atanan İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret etti. Ziyarette konuşan milletvekili Çakır, Malatya’nın bölgenin doğu-batı arasında köprü görevi gördüğünü ifade etti.

Çakır'dan Dağdeviren'e Ziyaret

Çakır, kentin Anadolu’nun kalesi olduğunu kaydederek, “Malatya’mızda güven ve istikrarın yanı sıra iyi bir kardeşlik, huzur iklimi var. Bunda da emniyetimizin katkısı çok büyük” dedi.

Göreve yeni atanan Dağdeviren’in Malatya’ya gelişiyle birlikte farklı deneyim ve birikimlerinin oraya çıktığını dile getiren Çakır, “Malatya’nın huzuru ve kardeşliğine emniyetimiz ciddi katkı sağlıyor. Bizlerde Malatya’nın değişimi noktasında hem belediye başkanlığımız döneminde hem de milletvekilliğimizde, sivil toplum örgütleriyle çalışıyoruz. Kentimize daha iyi hizmet vermek için mücadele ediyoruz. Şehrimize hizmet ve yatırımın gelmesi içinde çalışıyoruz” diye konuştu.

Milletvekili Çakır, Malatya’nın her açıdan gelişmeye ve büyümeye devam edeceğini kaydederek, bu noktada kurumlar, sivil toplum kuruluşları ve siyasiler arasındaki diyalogun önemli olduğuna dikkat çekti.

Çakır, göreve yeni atanan İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’in geçmişteki başarılarını Malatya’da sürdüreceğinden hiç şüphelerinin olmadığını da sözlerine ekledi.

İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ise AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Medeniyetlerin ilk başlangıcı olan Malatya’ya müdür olarak atandığım için onur duydum. Buradaki insanlarımız, halkımız her kesime kendimi çok yakın hissettim. Malatya’yı da günden güne yakından tanıyorum. Şehrimizin daha güvenli olması için gece-gündüz ekibimizle çalışıyoruz, gayret sarf ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2019, 21:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER