banner53

Vargas AbreuVali Yazıcı’yı Ziyaret Etti

Voleybol Milli Takım OyuncusuMelissa Teressa Vargas AbreuVali Yazıcı’yı Ziyaret Etti.

Vargas AbreuVali Yazıcı’yı Ziyaret Etti

Malatyalı olduğunu söyleyerek, hemşehrilerimizin de sempatisini ve sevgisini kazanan Filenin Sultanları’ndan Küba asıllı Yıldız Voleybolcu Melissa Teressa ve Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ilimize gelerek Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.
Vali Yazıcı’dan Vargas Abreu’ya“Bir parça da olsa acımızı unutturdunuz”
Vali Yazıcı, 6 Şubat depremlerinden sonra kötü günler yaşadıklarını ancak voleybol milli takımının tüm Türkiye’ye olduğu gibiMalatya’ya damutluluk yaşattığını, hatta bir parça da olsa acımızı unutturduğunu belirterek"Bize bu güzelliği yaşattığınız için hem bu ülkenin bir ferdi olarak hem de Malatya Valisi olarak şükranlarımı sunmak isterim. İyi ki bu güzelliği bize yaşattınız. Filenin sultanları olarak, ülkemizin başarısını bütün dünyaya duyurup, bizleri gururlandırdığınız için çok teşekkür ederim." dedi.
Konuşmasının ardından Vali Yazıcı, Vargas ve Üstündağ'a kayısı ve ArslantepeHöyüğü'nde çıkarılan eserlerin replikalarından yapılan plaket takdim ederken, Üstündağ ise Vali Yazıcı'ya Türkiye Voleybol Federasyonu plaketi ile Vargas'ın imzalı formasını sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER