Ülker Grubu'ndan Malatya'ya Okul Müjdesi

Malatya Milletvekili Abdurrahman Babacan, bir süredir İl Milli Eğitim Müdürü ile, Malatya'da yıkılmış olan okulların listesini çalıştıklarını ve Devletimizin faaliyetleri bir yandan sürerken bir yandan da nazımızın geçtiği Türkiye'nin önde gelen iş insanları ve ailelerini ziyaret etmeye başladığını belirtti.

Ülker Grubu'ndan Malatya'ya Okul Müjdesi

Babacan, hafta başında Galatasaray SK Başkanı Sayın Dursun Özbek'in TOKİ ile görüştüğünü ve ayrılan meblağın gerekli kısmının Malatya'ya aktarılmasını sağladığını ve bu vesileyle kendilerine bir kez daha Malatya adına teşekkürlerini sundu.

Şimdi ikinci durağının, aynı zamanda yakın bir hukuku olan Sayın Murat Ülker ve Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali Ülker olduğunu söyledi. Malatya'daki okul ihtiyaç listesini kendilerine sunduğunu ve listedeki en fazla derslik sayısına sahip en büyük okulunu Ülker ailesi olarak yapma sözünü verdiğini duyurdu.

Babacan, detayları İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yıldız Holding ile birlikte çalışıp en kısa sürede hazırlanacak protokolün imzalanacağını ve merkezde ihtiyacımız olan büyük bir okulumuzu Ülker Grubu yapacağını bildirdi.

Hem Sayın Murat Ülker'e hem Sayın Ali Ülker'e, hiçbir tereddüt göstermeksizin verdikleri olumlu cevapları ve samimi ve nazik yaklaşımları için hassaten teşekkür ettiğini ve ayrıca kendilerinin Malatya'ya ve tüm Malatyalılara özel selamlarını ilettiğini söyledi.

Babacan: "Bundan sonra da şehrin ihtiyacının karşılanmasında devletimize yardımcı olan tüm kıymetli iş insanlarımızla ve kurumlarımızla birlikte yol yürüyerek Malatya'yı hep beraber toparlayacağız." diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 6 ay Önce

Sanki Ülker grubunun okul yaptırmasına kalmışız. Burası da Afrika idi zaten.

SIRADAKİ HABER