Şehit Kom. Yrd. Ramazan Tülek İçin Emniyet Müdürlüğünde Tören Düzenlendi. 

01.12.2022 tarihinde Nöbetçi Amirliği görevini ifa etmekte ikenelim bir trafik kazası sonucu ağır yaralanan ve kaldırıldığı Darende Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak Şehit olan, Darende İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli Mersin nüfusuna kayıtlı Kom. Yrd. Ramazan Tülek için Malatya Emniyet Müdürlüğünde tören düzenlendi.

Şehit Kom. Yrd. Ramazan Tülek İçin Emniyet Müdürlüğünde Tören Düzenlendi. 

Törene; Vali Hulusi Şahin, AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 2.Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon KomutanıTümg. Tuncay Altuğ,Büyükşehir Belediye BaşkanıSelahattin Gürkan, Cumhuriyet BaşsavcısıMuhammet Savran,Malatya Turgut Özal Üniversitesi RektörüProf. Dr. Recep Bentli, 7. Anajet Üs KomutanıHv. Plt. Alb. Zeki Koltukoğlu, İl Jandarma KomutanıJ.Kd. Alb. Ercan Altın, İl Emniyet MüdürüErcan Dağdeviren, BattalgaziKaymakamıErkan Savar, Yeşilyurt KaymakamıOsman Uğurlu, Darende KaymakamıÖkkeş Safa Türkoğlu, Doğanşehir KaymakamıMehmet Kılıç, Darende Belediye Başkanıİsa Özkan, kamu kurum ve kuruluşları müdürleri, emniyet yetkilileri ile şehidin yakınları katıldı.

Şehit Kom. Yrd. Ramazan Tülek’in özgeçmişinin okunması ve İl Müftü Yardımcısı Abdullah Bekiroğlu tarafından okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duanın ardından ŞehitKom. Yrd. Ramazan Tülek’incenazesi defnedilmek üzere memleketi Mersin’e uğurlandı.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER