Özsan Sanayi Sitesi Esnafı Sadıkoğlu’ndan Memnun

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı ve Başkan Adayı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Özsan Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

Özsan Sanayi Sitesi Esnafı Sadıkoğlu’ndan Memnun

Gün boyu sanayi sitesinde ziyaretler gerçekleştiren Sadıkoğlu, tek tek uğradığı iş yerlerinde ilgiyle karşılandı.

Esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek talepleri not alan Sadıkoğlu, 2 Ekim’de yapılacak olan MTSO seçimlerinde destek isteyip, seçim pusulasının renginin beyaz olduğunu söyledi.

Özsan Sanayi Sitesinin daha geniş bir alana taşınarak esnafın önünün açılması için yeni dönemde de aynı duruşu göstereceklerini belirten Sadıkoğlu, “Özsan Sanayi Sitemiz şehrimizin önemli lokasyonlarından birisi. Birçok sektörden üretim yapan, perakende satışı olan firmaların yer aldığı önemli bir site. Ancak, artık şehrin içinde kaldı ve dükkanların küçük olması sebebiyle esnafımızı zorluyor. Buranın daha geniş bir alana taşınması konusunda her platformda sesimizi yükselttik, fakat sizlerde hak verirsiniz ki bizler rica makamlarıyız. Sitenin taşınması ve esnafımızın işlerini büyütmesi konusunda sesimizi yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.  

Sadıkoğlu’nun ziyareti dolayısıyla memnun olduklarını belirten site esnafı da Başkan Sadıkoğlu’nun sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman kendilerini ziyaret ettiğini ve sorunlarının çözümü için girişimlerde bulunduğunu söylediler.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER