AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer, Malatya'da İncelemelerde Bulundu

Çeşitli ziyaretler ve incelemelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret eden,Afet ve Acil Durum Yönetimi(AFAD) Başkanı Vali Yunus Sezer, Vali Hulusi Şahin’i makamında ziyaret etti.

AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer, Malatya'da İncelemelerde Bulundu

AFADBaşkanı Vali Yunus Sezer’e, AFAD Barınma ve Yapım İşleri Genel Müdürü Ahmet Nehar Poçan, AFAD Yer Seçimi ve Mekânsal Planlama Dairesi Başkanı Elif Bağ, Strateji Daire Başkanı Mustafa Esin, Hasar Tespit Daire Başkanı Davut Şahin ve AFAD İl Müdürü Mustafa Türker eşlik etti. 
Valilik Şeref Defterini imzalayan AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer, Vali Hulusi Şahin’e görevlerinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Şahin, AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretin ardından AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer ve beraberindeki heyet Afet Barınma Sistemleri Üretim Merkezi ve Türk Kızılay’ın üretim üssü olan Barınma Sistemleri Fabrikası yerleşkesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İnceleme esnasında AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer ve beraberindeki heyete, Malatya Türk Kızılay Şube Başkanı Osman Korkut, Sistem Yapı Genel Müdürü Koray Türkmen ve Türk Kızılay Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı. Av. M. Umut Yalçın tarafından brifing verildi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER