banner53

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden Fırıncılara Maske Dağıtımı

Malatya Büyükşehir Belediyesi dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle önlemler ve tedbirler almaya devam ediyor. 

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden Fırıncılara Maske Dağıtımı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Malatya’daki fırıncı esnaflara korona virüs salgınından dolayı maske dağıtımı gerçekleştirildi. 
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a ve yetkililere maske dağıtımı için çok teşekkür eden Malatya Fırıncılar ve Unlu Maddeler İmalatçılar Odası Başkanı Mehmet Büyükelçi; “Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman fırıncıların yanında olmuştur, olmaya da devam ediyor” dedi. 
Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nın Fırıncılardan Sorumlu Meclis Üyesi Orhan Barman ise, “Fırıncı esnafı adına halkımızın ve fırıncılarımızın sağlığını düşünerek bizlere maske dağıtımı gerçekleştirdikleri için Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a ve Büyükşehir ekiplerine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. 
Fırıncı esnafımızda hijyen kurallarına uyuyorlar. Dezenfekte malzemeleri bulunduruyorlar. Tüm esnafımız maskelerini kullanıyorlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER