İnce ve Özcan'dan MHP'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Malatya Ticaret Borsa (MTB) Başkanı Ramazan Özcan ile Malatya Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce, Bülent Avşar'dan sonra Malatya Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) il Başkanı Mesut Samanlı’ ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İnce ve Özcan'dan MHP'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Ziyarette ilk olarak konuşan MTB Başkanı Ramazan Özcan, “Milliyetçi Hareket Partisi'nde bir bayrak değişimi oldu. Mesut bey de daha öne kendilerini tanıdığımız, memlekete önemli hizmetlerde bulunmuş biri olarak bu görevde bulunmasından dolayı çek sevinçliyiz. Siyaset çok uzun soluklu bir maraton. Muhakkak ki emin adımlarla, güvenle ve Malatya'ya hizmet konusunda endişemiz ve korkumuz yoktur. Kendilerine ve yönetimine hayırlı olmasını temenni ediyorum.2020 yılının başından bu yana, bir takım doğal afetler ve Pandemi krizi ile karşı karşıya kaldık. Bir takım stratejik kararlarla bu durumu aşmış olacağız. Sayın Başkanımıza ve Milletvekilimize yaptığımız işlerle ilgili bilgiler veriyoruz. Yaptığımız işlerin hangi aşamada olduğunu, hangi problemlerle karşı karşıya olduğumuzu ifade edip, kendilerinden yardım istiyoruz” şeklinde konuştu.

Malatya Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce de,"MHP Malatya il Başkanımıza bugün hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. MHP'nin yeni yönetiminin Malatya için güzel şeyler yapacağına eminiz. Bizler de her olumlu adımları için her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Partinin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Malatya için Başkanımızın da bir kazanç ve bir değer olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya il Başkanı Mesut Samanlı ise,"Covid 19 salgını nedeniyle ziyaretler karşılıklı olarak iptal edilmişti. Kendi sağlığımız ve ailemiz için bu kurallara uymamız gerekiyordu. Bazı önemler alındı, sosyal mesafe ve maske takma zorunluluğu geldi. Bugün bu kapsamda başkanlarımızı bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. MTB Başkanımız Özcan görev geldiği günden itibaren çalışmaları takdir toplamıştır. Malatya Minibüsçüler ve Umum Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce ve Özcan Başkanımın bizleri ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum"dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2020, 21:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER