banner53

Başkan Samanlı'dan Tren Kazasında Yaralananlara Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Malatya'nın Battalgazi ilçesinde yaşanan tren kazasında yaralananları hastaneden ziyaret etti.

Başkan Samanlı'dan Tren Kazasında Yaralananlara Ziyaret

Malatyamızın Battalgazi ilçesinde kemerköprü mevkiinde iki yük treninin kafa kafaya çarpışması sonucu  2 vatandaşımız hayatını kaybetmiş 4 vatandaşımız ise yaralanmıştır. Gerçekleşen bu kaza bizleri derinden üzmüştür. Öncelikle hayatını kaybeden vatandaşlarımızın ailelerine ve bütün TCDD çalışanlarına taziye dileklerimi iletiyorum. Yine yaralanarak çeşitli hastanelerde tedavi altına alınan yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Rabbim tez zamanda sağlıklarına kavuşmayı nasip etsin inşallah.

Bir daha böyle elim bir kazanın tekrar etmemesini temenni ediyoruz. Kazanın sebeplerinin tez zaman da tespit edilerek gereken tedbirlerin bir an önce alınmasını diliyoruz.
Bu elim kazanın gerçekleşmesinde ihmali olan sorumluların biran evvel tespit edilerek gereken adli işlemlerin gerçekleşmesini temenni ediyoruz.
Gerçekleşen bu elim kazada yaralanarak Turgut Özal Tıp Merkezinde tedavi altına alınan yaralılarımızı ziyaret edip geçmiş olsun dileklerimizi ileterek TBMM çalışmaları nedeniyle Ankarada bulunan milletvekilimiz Mehmet Fendoğluda telefon ile arayarak  geçmiş olsun dileklerini kendilerine  iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER