Gelecek Partisi'nden Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Ahmet Ercan Uçkan beraberinde Partililerle birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Gelecek Partisi'nden Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ercan Uçkan "Bugün Malatya’mızın önemli kuruluşlarından Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettik.  Sayın Başkan Vahap Güner Malatya’da yıllarca Gazeteci olarak Malatya’nın sorunlarını dile getirmiş önemli bir isim. Bugün özellikle Malatya Gazeteciler Cemiyetinin eski Başkanı Merhum Haydar Karaduman’ın ölümünün 3. yıldönümü vesilesiyle anma programına da katılmış olduk. Haydar Karaduman Malatya’da gazetecilere yön gösteren yetiştiren bir isimdi. Allah Rahmet eylesin diyoruz. Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı olarak Malatya Basınını yanımızda görmek istiyoruz. Basın çok önemli görev ifa ediyor. Bizler ile Halk arasında köprü vazifesi görüyor. Artı ve eksilerimizi sizlerin sayesinde görme imkânı buluyoruz. Bu vesileyle yeni yönetim kurulunuza hayırlı olsun diyor, Bizlerde Basınımızın yanındayız“ dedi.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterk "Gelecek Partisi Malatya İl Başkanlığına ataması gerçekleştirilen Sayın Ahmet Ercan Uçkan’ın nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sayın Uçkan Malatya Basınının yakından tanıdığı bir isim. Kendilerine de hayırlı olsun diyoruz. Basının sorun ve sıkıntılarını bilen bir isim. Özellikle İnternet yasasının bir an önce çıkması için genel merkez bazında desteklerini bekliyoruz. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz” diye belirtti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER