Emekçi, Özverili Ve Fedakâr Kadınlarımız, Başımızın Tâcıdır

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’dan Kadınlara ‘Sukulent’ Çiçek Hediyesi

Emekçi, Özverili Ve Fedakâr Kadınlarımız, Başımızın Tâcıdır

Yeşilyurt Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak hazırlanan ‘sukulent’ çiçekler, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar tarafından kadınlara hediye edildi.

Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikaları ziyaret ederek burada görev yapan kadın çalışanların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü tebrik edip hazırlanan çiçekleri hediye eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya Park AVM’de düzenlenen çiçek dağıtım programına katıldı.
Etkinliğe yoğun ilgi gösteren kadınlara hazırlanan çiçekleri tek tek hediye eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, emekçi, özverili ve fedakar kadınlarla her zaman gurur duyduklarını söyledi.

Kadınlara yılın sadece bir günü değil her gün pozitif ayrımcılık yaptıklarını dile getiren Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, kadınların iş hayatında ve yaşamın her alanında büyük emekleri olduğunu söyledi.

Yeşilyurt Belediyesi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün ruhu ve anlamına uygun güzel programlar düzenlediklerini belirten Başkan Çınar, “8 Mart Dünya Kadınlar Gününü ilçemizde farklı etkinliklerle kutlamaya devam ediyoruz. Biz sadece 8 Mart'ta değil her zaman kadın çalışanlarımıza ve tüm kadınlarımıza pozitif ayrımcılık yapıyoruz.İlçemizde bu yılı kadın ve aile yılı olarak ilan edip, ailelerimize ve kadınlarımıza verdiğimiz önemi güzel etkinliklerle ortaya koyarak, bu alanda ciddi farkındalık oluşturuyoruz. Kadınlarımıza yönelik çalıştay, panel, gezi ve inceleme ziyaretleri yanı sıra bilgilendirme programlarımıza bundan sonra daha fazla ağırlık vereceğiz. Her alandaki başarılı ve güzel çalışmalarla Yeşilyurt’umuzun imajına değer katan projelerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel olarak hazırlanan ‘sukulent’ çiçeklerimizi emekçi, özverili ve fedakar kadınlarımızla buluşturduk.Fabrikalarımızda büyük bir emek, alın teri ve gayretle çalışan kadınlarımızı ziyaret ettik, onların bu özel günlerini tebrik ettik, ardından Malatya Park AVM’deki programda kadınlarımıza hazırlanan çiçekleri takdim ettik. Bu bağlamda başta kentimizde yaşayan kadınlar olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER