BBP  İl Yönetimi ve Alperenler Ocağı’ndan Diriliş Hareketi’ne Ziyaret 

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Ali Rıza Ulutaş, Kadın Kolları Malatya İl Başkanı Gülşen  gür ve Alperen Ocakları  Malatya Şube Başkanı Yalçın Arıcak, diriliş Hareketi Genel merkezini  ziyaret etti. 

BBP  İl Yönetimi ve Alperenler Ocağı’ndan Diriliş Hareketi’ne Ziyaret 

Gündem konularının ele alındığı ziyarette Büyük Birlik Partisi’nin sahadaki çalışmalarını anlatan BBP Malatya İl Başkanı Ali Rıza Ulutaş,  halkın bu pandemi döneminde yaşadığı sıkıntıları çok iyi bildiklerini dile getirerek parti olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını söyledi.  Başkan Ulutaş “ Hep birlikte ülkemizin içinden geçtiği bu süreci atlatacağımıza inancımız tamdır. Parti olarak sürekli sahada ve halkımızın içindeyiz, esnafımız özellikle çok büyük bir darboğaza girmiş durumda. İnşaallah en kısa sürede bu sıkıntıları aşacağız.  Pandemi boyunca etkin çalışan bazı Sivil toplum Örgütleri’nin çalışmalarını takdir ediyoruz. Özellikle diriliş Hareketi olarak sizler hem şehit ve gazi ailelerini gayet iyi temsil ederken aynı zamanda da ihtiyaç sahiplerine yaptığınız hizmetleri takip ediyoruz ve takdirle karşılıyoruz , Parti olarak da her zaman yanınızda olacağız “ dedi. 

BBP Kadın Kolları Malatya İl Başkanı Gülşen Gür de yaptığı konuşmada kısa süre içinde yaptıkları çalışmalarla  halkın içinde bulundukları duruma seyirci kalmak yerine onların yanında olduklarını belirterek, diriliş Hareketi’nin yaptığı hizmetleri halktan duydukça çok daha memnun kaldıklarını ifade ederek Genelbaşkan Mehmet Zafer’e çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

Alperen Ocakları Malatya Şube Başkanı Yalçın Arıcak, Türkmen Dağı’ndaki kardeşlerimiz için bir yardım organizasyonu düzenlediklerini  belirterek , sadece Yurt içinde değil , sınır ötesinde de kardeşlerimizin yanında olmalıyız dedi. Başlatılan yardım kampanyasına destek veren herkese teşekkür eden Başkan Arıcak , şehit ve gazi aileleri konusunda da alperenlerin geçmişte olduğu gibi gelecekte de her zaman en önde olup üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi. 

Diriliş Hareketi Genelbaşkanı  Mehmet Zafer ziyaretten  duyduğu memnuniyeti ifade ederek , şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun her türk vatandaşının gönlünde ayrı bir yere sahip olduğunu söyledi. Başkan zafer “ Büyük Birlik Partisi aslında bir partiden öte  milli ve manevi değerlerimizin sağlam bir çatısıdır.  Her bir ferdinin söz konusu vatan olunca gözlerini kırpmadan en ön saftaki yerlerini aldıklarını biliyoruz. Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun emanetinin emin ellerde olduğunu bilmek gayet memnunluk vericidir. BBP Malatya il teşkilatına, Kadın Kolları’na ve Alperen Ocakları’na  başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Şehit ve Gazi Ailelerine verdikleri destek bizler için çok değerlidir.  Bizim teşkilat olarak önceliğimiz şehit ve gazi ailelerinin her zaman gündemde kalmasıdır.  Sadece şehitlerimizin olduğu gün ülke olarak üzülüp , ertesi günü ailelerimizi acılarıyla baş başa bırakmayalım istiyoruz. İstiyoruz ki  her zaman onların yanında olalım ve bizler için paha biçilmez bir yere sahip olduklarını gösterelim. Bu konuda bizlere destek olan herkese çok teşekkür ediyorum “ dedi. 
 Başkan Zafer daha sonra Diriliş Hareketi’nin faaliyetlerinin , şehit ve gazilerimizin yer aldığı derginin ilk sayısını konuklarına hediye etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER