banner53

Fırat Edaş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.,yayımladığı mesajla basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Fırat Edaş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı

Ülkemizde ve dünyada kamuoyunu bilgilendirmek ve aydınlatmak adına basın emekçilerininanlamlı bir görevi icra ettiğini belirten Fırat EDAŞ, yayımladığı mesajda şunları ifade etti: “Basın mensupları her türlü zorlu koşula rağmen görev aldığı bölgede yaşanılan gelişmeleri ve olayları anında, doğru ve tarafsızlık ilkesiyle yansıtarak toplumsal bilincinartmasına önemli katkı sağlamaktadır.

Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecindegerek sağlık çalışanları gerekse de enerji çalışanları kadar basın çalışanları da hayatın kesintisiz bir şekilde devam etmesi noktasında büyük bir özveri göstermektedir. 

Bulunduğu yerin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine önemli katkı sağlayan ve bölgemizin sesi olan yerel basınımızın da bu kutsal görevi, aynı özveri ve duyarlılık içerisindedevam ettireceğine inanıyoruz.  

Bu anlamdaFırat EDAŞ olarakhem bölgemizde hem de ülkemizde faaliyetlerimizi bilgilendirmemizde en büyük yardımcımız olan, özverileri ilehayatın kesintisiz devam etmesine katkı koyan değerli basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER