Başkan Gürkan Atabey İskelesinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sığırcı ve ilgili Daire Başkanları ile birlikte Battalgazi Atabey İskelesinde Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Feribota binerek vatandaşlarla sohbet etti. 

Başkan Gürkan Atabey İskelesinde Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Feribotların düzen, konfor ve hijyen açısından çok iyi bir durumda olduğunu belirten Başkan Gürkan, “Feribotları kullanan vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri mutlu etmekte. Personellerimiz tarafından vatandaşlarımıza çok güzel hizmet verilmekte” dedi. 
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, “ Malatya Baskil seferini yapan feribotumuzda vatandaşlarımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini kendilerinden dinleyerek özellikle feribot seferlerinde karşılaştıkları zorluklar var mı? Yok mu? Sefer sayıları yeterli midir? Sefer sayılarının saatleri noktasında sorun var mı? diye kendilerine sorduk. Genel anlamda vatandaşlarımız fazla bir sorunun olmadığını ifade ettiler. Vatandaşlarımızın yaz döneminde ek feribotların olması noktasında taleplerini aldık. Değerlendirmesini ilgili Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığımızla yaptıktan sonra ilgili arkadaşlarımıza gerekli talimatı vererek vatandaşlarımızın seyri seferlerinde ve gidecekleri köylerine, bahçelerine geç kalmamaları anlamında veya işçileri geç götürmemeleri anlamında ne gerekiyorsa gerekli tedbirler Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığımız tarafından alınacaktır. Ayrıca feribot seyahatinden duyduğum memnuniyeti de söylemek istiyorum. Feribotlarımıza baktığımızda hakikaten temizlik, tertip, düzen, hijyen noktasında vatandaşlarımıza davranış noktasında, vatandaşlarımıza ikramlar noktasında güzel bir çalışma örneği gördüm. Çalışmalarımızın Malatya’da yaşayan Baskilli hemşerilerimize ve Baskil ilçesinde yaşayan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER