Başkan Cömertoğlu, Muhtarlarla İftar'da Bir Araya Geldi

Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ve İlçe Kaymakamı Adnan Doğan mahalle muhtarlarıyla düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Cömertoğlu, Muhtarlarla İftar'da Bir Araya Geldi

Arapgir Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğinde mahalle muhtarlarını ağırlayan Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ve İlçe Kaymakam Sayın Adnan Doğan, hem muhtarlarla sohbet ettiler hem de birlikte iftar açtılar.


Düzenlenen iftar yemeğine, Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, İlçe Kaymakamı  Adnan Doğan, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Muharrem Yedekci, İyi Parti İlçe Başkanı Mehmet İnce, Deva Partisi İlçe Başkanı Erol Avşaroğlu, Saadet Partisi İlçe Başkanı Selim Metin, Deregezen Jandarma Karakol Komutanı Şerafettin Demircioğlu , İlçe Emniyet Amiri Hasan Yasin Karaca, Belediye Başkan Yardımcıları Gürbüz Bulut ve Ramazan Erdem, Belediye Meclis Üyeleri, STK temsilcileri ve Mahalle muhtarları katıldı.

Yemekte konuşan Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, ‘’63 mahallemizin muhtarıyla birlik ve beraberlik içerisinde ilçemize hizmet etmenin mutluluğunu hep birlikte yaşamaya devam ediyoruz. Mahallelerimizde ve ilçe merkezimizde hizmetlerimize destek olan, hemşehrilerimizle bizler arasında gönül köprüsü kuran değerli muhtarlarımıza minnettarız. Arapgir olarak büyük bir aileyiz. Bugün de bu aile olgusuyla bir araya geldik ve ramazanın bereketini birlikte paylaşıyoruz." dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2022, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71