banner53

Barguzu orta okuluna teşekkür plaketi verildi

Türkiye  JSKA ( japon Shotokan Karate Assocıatıon ) Malatya temsilcisi Muhammet Kemal GÜLŞEN ve  JSKA ( japon Shotokan Karate Assocıatıon ) Malatya hakem kumite başkanımız aynı zamanda Milli sporcumuz Caner AYGÖREN ile birlikte Türk Karatesine emek veren ve Boğaz içi uluslar arası şampiyon çıkartan Barguzuorta okuluna başarılarından dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.

Barguzu orta okuluna teşekkür plaketi verildi

Türkiye  JSKA ( japon Shotokan Karate Assocıatıon ) Türkiye Başkanı Hanshi İsmet TURNA tarafından, Barguzu Ortaokulunun Türk karatesine verdiği destek ve her yıl il ve iller arası karate müsabakalarında  derece yapan öğrencilerinin başarısından ötürü,  Türk karatesinin gelişmesinde ve ilerlemesi yönünde örnekler teşkil eden, Barguzu Ortaokulu başta okul Müdürü Sayın Abdulvahap  ARSLAN olmak üzere, okul yönetimine, öğretmen ve öğrencilere tebrik ettiğini ifade  ederek. JSKA tarafından Türk karatesine emeklerinden ötürü de teşekkür plaketi verilmesi ön görüldü.
JSKA ( japon Shotokan Karate Assocıatıon ) Malatya temsilcisi Muhammet Kemal GÜLŞEN ve  JSKA ( japon Shotokan Karate Assocıatıon ) Malatya hakem kumite başkanımız aynı zamanda Milli sporcumuz Caner AYGÖREN ile birlikte Türk Karatesine emek veren ve Boğaz içi uluslar arası şampiyon çıkartan Barguzuorta okuluna başarılarından dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.

Barguzu Ortaokulu müdürü Avdulvahap ARSLAN konuşmasında  JSKA türkiye Başkanı  ( japon Shotokan Karate Assocıatıon ) Hanski İSmet TURNA'ya ve Malatya İl yönetimine bizleri onurlandırıp takdire layık görüp Türk Karate sine hizmetimizden ve desteğimizden ötürü teşekkür  plaket takdim ettiler. okulumuz adına çok teşekkür ederim. ARSLAN  Spor ve eğitime ağırlık veren bir devlet ileriye doğru adım adım ilerler ilkesi ile bizler okul idaresi olarak her zaman tüm sporcularımızı okul aile birliği olarak desteklemekteyiz. ve her geçen gün bir çok spor branşında öğrencilerimiz okulumuza derece getirmelerinden onur ve mutluluk duyuyoruz.

Geçen yıl İstanbul ilinde düzenlenen boğaz içi uluslar arası müsabakalarında 6/B' sını öğrencimiz,  Melike GÜLŞEN yaşında Malatya  da ilk ve tek Boğaz İçi  Uluslar Arası 1. lik derecisi ile İlimizi, Yeşilyurt ilçemizi ve Okulumuzu  çok sevindirdi. Barguzu Ortaokulu aile birliği olarak, ilklere imza atmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER