Saadet Partisi Malatya Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sofuoğlu Oldu

Saadet Partisi Malatya Gençlik Kollarında Bayrak Değişimi. Saadet Partisi Malatya Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sofuoğlu Oldu

Saadet Partisi Malatya Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Sofuoğlu Oldu

Saadet Partisi Malatya İl Gençlik Kolları Başkanı olan Av. Emre Fırat görevini Mehmet Sofuoğlu'na devretti. Kasım 2019' dan beri gençlik kolları başkanlığı görevini sürdüren Av. Emre Fırat yaptığı açıklamada; " Yaklaşık iki yıldır muhterem il başkanımız Osman Marasalı' nın tensipleriyle sürdürmekte olduğum Gençlik Kolları Başkanlığı görevini bugün itibariyle Mehmet Sofuoğlu kardeşime devretmiş bulunuyorum. Duasını ve yardımını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. " dedi.

Saadet Partisi Malatya İl Başkanlığı'nda düzenlenen devir teslim töreniyle Mehmet Sofuoğlu yeni görevine başladı.
 
MEHMET SOFUOĞLU KİMDİR ?
 
1995 yılında Malatya'da doğan Mehmet Sofuoğlu, ilk, orta ve lise eğitimini Malatya' da tamamladı. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olan Sofuoğlu; Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nde İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Günümüze kadar Saadet Partisi Osmaniye İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı, Anadolu Gençlik Derneği Malatya Liseler Komisyonu Başkanlığı ve Saadet Partisi Malatya Gençlik Kolları Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER