Ayşe Doğan Taziyeevi Açılışı Yapıldı

Sanatçı Latif Doğan’ın annesi Ayşe Doğan adına Malatya Valiliği, Doğanşehir Kaymakamlığı ve Doğanşehir Belediye Başkanlığının katkılarıyla, Latif Doğan tarafından Doğanşehir İlçesi Erkenek Mahallesinde yapılan Ayşe Doğan Taziyeevi'nin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.

Ayşe Doğan Taziyeevi Açılışı Yapıldı

Açılış törenine; Vali Hulusi Şahin, Büyükşehir Belediye Başkan V. Umut Yalçın, Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Kılıç,İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, Doğanşehir Belediye Başkanı DuraliZelyurt, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Siyasi Parti Temsilcileri, Sanatçı Latif Doğan, Adıyaman Gölbaşı ve Besni İlçelerinden vatandaşlar katıldı.

Vali Şahin, açılış töreninde yaptığı konuşmada; “Hayır yapmak para ile olmuyor.Gönül işiyle oluyor o gönül de Latif Doğan’da fazlasıyla var. Bu eserde onun bir parçasıdır. Bu güzel eserin vücuda gelmesinde emeği geçenbaşta Latif Doğan olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.
İl Müftü V. Hasan Nacar tarafından yapılan duanın ardından taziyeevinin açılışı yapıldı. Açılış sonrası Vali Şahin ve beraberindekiler taziyeevini incelediler.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER