banner53

Ramo 14 Temmuz var mı? Ramo 12. Bölüm bugün yayınlanacak mı?

Ramo bugün var mı, yok mu? Ramo 7 Temmuz salı yayınlanacak mı? Show Tv ekranlarının beğeniyle takip edilen sevilen dizisi Ramo bu hafta ekranlarda olacak mı? İşte bu soruların cevapları... Ramo 7 Temmuz 12. bölüm.

Ramo 14 Temmuz var mı? Ramo 12. Bölüm bugün yayınlanacak mı?

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük beğeniyle takip edilen sevilen dizi Ramo, bu hafta yayınlanacak mı?

Peki Ramo yeni bölüm yayınlanacak mı? Ramo 12. bölüm bu hafta var mı? 14 Temmuz  Salı günü Show Tv ekranlarında olmaya hazırlanan Ramo dizisi de diğer diziler gibi ülkemizde yaşanan Covid-19 salgını nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak. Bir çok dizi senaristi ve oyuncuların son yaşanan Koronavirüs salgını nedeniyle dizi çekimlerine ara vermesiyle başlayan süreç hemen hemen her gün yeni bir dizinin çekimlerini sonlandırmasıyla noktalanıyor.

Ramo dizisinde alınan kararlar bu hafta 12. bölümüyle ekranlarda olmayacak. Ramo dizisi yerine bu hafta Show Tv yayın akışında Güldür Güldür Show programının yayınlanacağı açıklandı. Zaten dizinin 12. bölüm fragmanı yayınlanmadığı için izleyiciler büyük bir merak içindeydiler. Alınan kararlar dizinin ne zaman yeniden ekranlara döneceği merak konusu olurken, Show Tv yada dizi yapımcılarından bir açıklama gelir gelmez sizlerle bu konu altında paylaşacağız.

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Show TV’de izleyici ile buluşan Ramo, kadrosunda Murat Yıldırım ile birlikte Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi oyuncuların yer aldığı sevilen dizi Ramo’nun 10.bölümünde kadroya başarılı oyuncu Ekin Türkmen dahil olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2020, 21:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rowshen
Rowshen - 5 ay Önce

Ramo filimine her sali guni bekliyorus

SIRADAKİ HABER