banner53

Aşk Bir Rüya 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Bir Rüya 11 Temmuz Yeni bölüm

Kanal 7 ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Aşk Bir Rüya 141. bölümüyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her bölümü büyük beğeniyle izlenen Aşk Bir Rüya 142. bölümde neler yaşanacak? Aşk Bir Rüya yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Bir Rüya 142. bölüm fragmanına dair bilgiler haberimizde... 11 Temmuz Aşk bir Rüya.

Aşk Bir Rüya 142. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Bir Rüya 11 Temmuz Yeni  bölüm

Aşk Bir Rüya (Thapki Pyaar Ki) Kanal 7 ekranlarında hergün izleyicinin karşısına çıkıyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren genel izleyici kitlesi oluşturan Aşk Bir Rüya dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

Aşk Bir Rüya (Thapki Pyaar Ki) yeni bölüm ve son bölüm fragmanına aşağıde vermiş olduğumuz linkten ulaşabilirsiniz.

Aşk Bir Rüya son bölüm fragman linki

Aşk Bir Rüya’da bu akşam Thapki’yi kapatıldığı yerden Kabir kurtarır. Canını zor kurtaran Thapki bu defa zor bir karar vermenin eşiğinde kalır. Kabir ona evlenme teklifi eder.

Bihan, Thapki ne yaparsa yapsın onun Vani olduğuna inanmaz. Bihan, gözünün önüne Thapki ile Kabir’in yakınlaşmasını dayanamaz. Kabir ise her fırsatı değerlendirir ve Thapki’yi ölümden kurtarır. Thapki’ye evlenmesi için vazgeçemeyeceği bir teklifte bulunur. Kabir’in evlilik teklifini kabul edecek mi?
Aşkın her sorunu çözeceğine inanan Thapki’nin kalpleri ısıtan öyküsü ‘Aşk Bir Rüya’ her gün 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…

***

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 08:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER