banner53

15 Nisan Şans Topu Sonuçları MPİ-Şans Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu mu? 15 Nisan Çarşamba günü MPİ Şans Topu Sonuçları açıklandı mı? Şans Topu çekiliş sonuçları. Her hafta düzenli olarak Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan şans oyunları arasında en çok tercih edilen Şans Topu çekiliş sonuçları  merak edilmeye başlandı. 8 Nisan Çarşamba günü yapılan çekilişin hemen ardından Şans Topu sonuçları belli oluyor. MPİ 15 Nisan Şans Topu sonuçları.

15 Nisan Şans Topu Sonuçları MPİ-Şans Topu Sonuçları Açıklandı mı?

Şans Topu çekiliş sonucu rakamları bilen kaç kişi? 15 Nisan Çarşamba Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı mı? Şans Topu sonuçları ne zaman açıklanacak. MPİ Şans Topu çekilişine dair bilgiler haberimizde.

MPİ idaresi tarafından Şans Topu çekilişi saat 21.15’te gerçekleşecek. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş eş zamanlı olarak da MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak yayınlananack. MPİ idaresince yapılacak olan çekilişin hemen ardından şans oyunu tutkunlarının o merakla beklediği sonuçlar paylaşılacak. İşte, MPİ 8 Nisan Şans Topu sonuçları…

Milli Piyango İdaresi'nin İstanbul Galatasaray Şubesi binasında yapılan haftanın Şans Topu çekiliş sonucunda talihli rakamları bu akşam belli oluyor.

15 Nisan Şans topu çekiliş sonuçlarını yayınlanır yayınlanmaz haberimizde bulabirsiniz.

MPİ İLE 15 NİSAN ŞANS TOPU SONUÇLARI!
Milli Piyango İdaresi tarafından 983. hafta Şans Topu çekilişi yapıldı. İşte kazandıran numaralar; 7, 10, 16, 29, 34 + 7

8 NİSAN ŞANS TOPU SONUÇLARI

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 21:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER