banner53

YMS Divan Kurulu Gevrek ve Ekibinin İstifasını İstiyor

Yeni Malatyaspor Divan Kurulu olağanüstü toplandı. Yaklaşık 4 saat süren toplantı sonrası divan kurulu, taraftar ve kamuoyunda karşılaşılan tepkilerin ardından güven kaybına uğrayan yönetimin gereğini yenine getirmesi yolundaki tavsiye ve çağrısı”

YMS Divan Kurulu Gevrek ve Ekibinin İstifasını İstiyor

Divan kurulu toplantı sonrasında açıklanan karar tutanağı şu şeklilde;

“Yeni Malatyaspor Divan Kurulu, 7 Ağustos Cuma günü mevcut gelişmelere yönelik gündemi değerlendirmek ve izlenimleri doğrultusunda tavsiye niteliğinde kararlar almak üzere toplanmıştır.

Divan Kurulu, kulübümüz tüzüğünün 96/a madesinde yer alan “… izlenimleri tavsiye niteliğinde olmak kaydıyla yönetim kuruluna sunmak…” hükmü gereği şu kararları almış bulunmaktadır:

1-Özellikle Mart 2020’den itibaren yaşanan gelişmeler Yeni Malatyaspor’un küme düşme hattında ligi tamamlaması, camiamızı derinden üzmüştür.

2-Geçtiğimiz sezon ortalarına kadar oldukça başarılı performans sergileyen yönetim ve takımımız, ne yazık ki, telafisi mümkün olmayan hatalar yapmıştır. Düçar olunan hatalar sonucu kulüp başkanı ve yönetim kurulu, kamuoyunda büyük güven kaybına uğramıştır.

3-Malatya kamuoyunun bu beklentisi doğrultusunda kulüp başkanı ve yönetim kurulunun gereğini yerine getirmesi, tavsiye ve çağrımızdır.”

(Gereğini yapın derken istifa edin deniliyor) Transfer yapın denilmiyor...

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 22:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER