banner53

Karaman, 'Son Haftayı Bekleyeceğiz'

Yeni Malatyaspor teknik direktörü Hikmet Karaman 3-0 kaybedilen Rizespor maçının ardından önemli açıklamalarda bulundu. Karaman, Konyaspor'un Trabazonspor'u 4-3 yendiği maç için enteresan açıklamasını yaptı.

Karaman, 'Son Haftayı Bekleyeceğiz'

3-0 kaybedilen Rizespor maçının ardından konuşan BtcTurk Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, matematiksel olarak ligde kalma şanslarının olduğunu ve son haftayı bekleyeceklerini ifade etti.

Ligde kalma adına son haftayı bekleyeceklerini belirten Karaman, “İlk 30 dakika çok iyi başladığımız bir maç oldu. Galip duruma geçebilirdik ama 30 dakikadan sonra 5 dakika içerisinde yaptığımız hatalar maçın skorunu tahin etti. Maçtan önce iki takım açısından önemli bir maçtı. Biz daha rahat gelmemiz gerekiyordu. Kendi evimizde kaybettiğimiz rakipler var. Matematiksel şansımız devam ediyor. Son haftayı bekleyeceğiz. Üzgün bir sonuç aldık. Skorlar çok garip, biz 5 dakikada 3 gol yedik. Trabzon Konya maçına bakıyorsunuz enteresan. Oyuncuların saha içerisindeki fiziksel halleri değişebiliyor"dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 21:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER