Yeşilyurt Belediyesi Şahnahan’da Hizmete Devam Ediyor

Başkan Çınar, Şahnahan’da Ki Yol Yenileme Hizmetlerini İnceledi. Çınar, “Şahnahan’ın Kimliğine Yakışacak Hizmetler Sunuyoruz” dedi.

Yeşilyurt Belediyesi Şahnahan’da Hizmete Devam Ediyor

Şahnahan Mahallesindeki yatırımları yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Şahnahan mahallemizin kimliğine, tarihine ve tüm güzelliklerine yakışacak hizmetlerde bulunuyoruz.” diye konuştu.
BAŞKAN ÇINAR ŞAHNAHAN’A GİTTİ, YATIRIMLARI YERİNDE İNCELEDİ
Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Kadircan Esen ve Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürü Bülent Çetin Yeşilbahçe ile birlikte Şahnahan’a giderek devam eden yatırımları yerinde inceledi.
“ŞAHNAHAN MAHALLEMİZ KONFORLU VE GÜVENLİ YOLLARA KAVUŞUYOR”
Milli ekonomiye ciddi katkılar sunan tarım arazilerine sahip Şahnahan bölgesinde hayat standartlarını daha kaliteli bir düzeye ulaştırmak amacıyla ciddi yatırımlarda bulunduklarını belirten Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’un tüm kırsal bölgelerinde olduğu gibi Şahnahan mahallesinin daha rahat ve daha konforlu bir yaşam hüviyetine bürünmesine önem verdiklerini söyledi.
“ŞAHNAHAN’IN KİMLİĞİNE, TARİHİNE VE GÜZELLİKLERİNE DEĞER KATAN YATIRIMLARDA BULUNUYORUZ”
Şahnahan’ın en güzel hizmetlere kavuşması adına çaba sarf ettiklerini belirten Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “ Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ tarafından içme suyu ve kanalizasyon çalışmaları tamamlan bölgelerde bize olan ara sokaklardaki yolları daha güzel ve akıcı hale getirmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.  Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, fınısherli sıcak asfalt ve grayderle yol yenileme, bakım ve tamirat çalışmalarını sürdürmektedir.Planlı bir şekilde ilerleyen çalışmalar sırasında şu ana kadar yaklaşık 3 bin tona yakın malzeme serimi yaptık, ilerleyen zamanlarda 2 bin tona yakın daha malzeme serimi yapıp yolumuzu daha güzel bir seviyeye ulaştıracağız.Ekiplerimiz aşırı kullanım ve yağışlardan dolayı yıpranan 2 km’lik yolun standartını yükseltmek adına büyük bir özveriyle çalışıyor.İçme suyu ve kanalizasyon gibi alt yapı çalışmalarının yanı sıra aydınlatma direkleri de yenilenen yolumuzu sıcak asfalt ile daha güvenli, daha akıcı ve daha güzel bir görüntüye kavuşturacağız.Şahnahan bölgemizde eksikliği hissedilen yatırımları belirli bir plan ve program halinde yerine getirmeye özen göstermekteyiz.Bizim tek gayemiz; Yeşilyurt’un her noktasında yaşayan hemşehrilerimizin mutlu ve huzurlu yaşam olanaklarına kavuşmasıdır. 7’den 70’e tüm vatandaşlarımızın mutluluğu için 7/24 mesai yapıyoruz, gittiğimiz her yerde de güler yüzle karşılanıp dualarla uğurlanıyoruz. İnsanı merkeze alan yatırımlarımızla bir yandan ilçemizi imar ederken diğer taraftan gönülleri ihya etmeye çalışıyoruz. Şahnahan’da bizleri güzel sohbetleri ve muhabbetleriyle ağırlayan, dualarıyla gücümüze güç katan tüm hemşerilerimize şükranlarımı sunuyorum. Çocuklarımızın yenilenen yollarda huzur içerisinde oynaması, vatandaşlarımızın gerek evlerine gerekse de bahçelerine gidip gelirken güven içerisinde yolculuk etmesi bizim için en büyük mutluluktur. Şahnahan’ın kimliğine, tarihine ve tüm güzelliklerine yakışacak hizmetlerimize ara vermeden devam edeceğiz.” diye konuştu. 
Şahnahan mahalle sakinleri de yenilenen yollardan dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkürlerini sundular.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER