Temmuz Ayı Yeşilyurt Belediye Meclis Toplantısını Yapıldı

Yeşilyurt Belediye Meclisi, sosyal mesafe kuralları ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde gerçekleşen Temmuz Ayı Toplantısında gündemdeki komisyon raporları ve teklifleri görüşerek karara bağladı.

Temmuz Ayı Yeşilyurt Belediye Meclis Toplantısını Yapıldı

Yeşilyurt Belediyesi Gedik Kültür Merkezi Toplantı Salonunda Başkanvekili Naci Şavata Başkanlığında gerçekleşen Temmuz Ayı Toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Açılış ve yoklamanın ardından Haziran Ayında yapılan toplantının karar özeti oy birliğiyle kabul edildi. 
Yeşilyurt Belediyesi’nde kurulan Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü, Koordinasyon İşleri Müdürlüğü,  Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Sıfır Atık Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Tesisler Müdürlüğü ile Emlak ve İstimlâk Müdürlüğünün kuruluş, görev, çalışma usül ve esasları yönetmeliğine ilişkin Hukuk İhtisas Komisyonu Raporu onaylandı. 
Özal mahallesinde bulunan rezerv yapı alanı içerisinde ki mülkiyeti Yeşilyurt Belediyesine ait olan taşınmazların satış talebine yönelik Kentsel Dönüşüm Müdürlüğünün teklifini görüştükten sonra onaylayan Yeşilyurt Belediye Meclisi, Hıroğlu mahallesinde mülkiyeti Yeşilyurt Belediyesine ait olan 92 ada 2 nolu parselin dört yıllığına Yeşilyurt İlçe Müftülüğüne tahsis edilmesine karar verdi.  
Gündemindeki imar maddelerinden üçünü görüşüp onaylayan Yeşilyurt Belediye Meclisi, altı maddenin ertelenmesine, bir maddenin red edilmesine, beş maddenin ise İmar Komisyonuna havale edilmesine karar verdi.
AĞUSTOS AYI TOPLANTISI 4 AĞUSTOS’TA
Temmuz ayı çalışmalarını tamamlayan Yeşilyurt Belediye Meclisi, Ağustos Ayı Toplantısını 04 Ağustos Salı saat 14:00’de Gedik Kültür Merkezi Toplantı Salonunda yapacak.

Sosyal Medya üzerinden bizleri takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Hesabımızı  Buradan Takip Et

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2020, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER