banner53

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanlığından BİMYAD’a  Ziyaret

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkan ve Yönetimi yönetim kurulu üyeleri ile Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezi  10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ziyaret etti...

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanlığından BİMYAD’a  Ziyaret

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte, 10 Ocak çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum ve çalışmalarınızdan başarılar diliyorum. 

Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Nükte “Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Merkezi şahsında tüm Gazetecilerin günlerini kutluyoruz. Malatya basını önemli hizmetler vermektedir. Gazete olsun internet medyası olsun  zor şartlarda haberin yayınlanması anlamında büyük çaba emek sarf ettklerini görüyoruz. Bu Anlamlı günde sahada çalışan gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum" dedi. 
Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan , Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Selim Apohan" 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle genel merkezimizi ziyaret eden İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Sayın Nurettin Bukte  ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. 

İnternet medyası olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü buruk kutluyoruz. Gazetecilere sosyal ve yaşamsal haklar getiren 212 Sayılı Yasa’nın yürürlüğe girmesinin yıl dönümü olan günün, yakın tarihe kadar Çalışan Gazeteciler Günü adıyla bayram olarak kutlanıyor. İnternet medyalarının gerçek gazetecilik yapabilmesi, internet medyalarında çalışan gazetecilerin fiilen gazeteci sayılması için internet yasası çıkarılması şarttır.  
İnternet yasası ne kadar geç Meclis’e getirilirse, her geçen gün ülkemiz ve medya sektörü kaybedecektir. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından devam eden internet yasasının biran önce Meclis’e getirilerek yasalaşmasını temenni ediyor, Sizlerden de Genel merkez nezdinde destek vermenizi bekliyoruz."

İYİ Parti Battalgazi İlçe Başkanı Nurettin Bükte, Genel Başkan Selim Apohan’a 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla Plaket Verdi...
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER