Battalgazi Belediye Meclisi Toplandı

BATTALGAZİ BELEDİYESİ MECLİSİ, 14 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞTÜ Battalgazi Belediye Meclisi, Aralık ayı olağan toplantısının 1.birleşim 1.oturumunda bir araya gelerek, 14 gündem

Battalgazi Belediye Meclisi Toplandı

Battalgazi Belediye Meclisi, Aralık ayı olağan toplantısının 1.birleşim 1.oturumunda bir araya gelerek, 14 gündem maddesini görüştü. Toplantıda ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ile ilgili gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.


Battalgazi Belediye Meclisi, Aralık ayı olağan toplantısı 1.birleşimin 1.oturumu ile başladı. Battalgazi Belediye Başkan Vekili Zafer Kırçuval başkanlığında Battalgazi Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen meclis toplantısı, yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Toplantıda İlk olarak Kasım ayı olağan toplantının karar özeti oy birliğiyle kabul edildi. Toplam 14 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısının 1.birleşiminde, ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü. İmar plan değişikliği ile ilgili bazı maddeler mecliste kabul edilerek karara bağlanırken, bazı maddeler ise ilgili komisyonlara havale edildi. 
Battalgazi Belediye Meclisi, Aralık ayı olağan toplantısının 2. birleşimi ise 5 Kasım Pazartesi günü saat: 14.00’de Battalgazi Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER