Vali Ersin Yazıcı Battalgazi İlçesini Ziyaret Etti.

Vali Ersin Yazıcı, 16.08.2023 tarihinde,İlimizde göreve başlamasıyla, depremlerden etkilenen ilimizi tanımak, kurumların iş ve işlemlerini yerinde denetlemek,vatandaşlarınsorun ve taleplerini tespit etmek amacıyla, kamu kurum ve kuruluşlarve ilçelerimiziaralıksız bir şekildeziyaret etmeye devam etmektedir.

Vali Ersin Yazıcı Battalgazi İlçesini Ziyaret Etti.

Vali Yazıcı, bu düşünceyle bugün Battalgazi Kaymakamlığını ziyaret ederek, Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar ve İlçe Belediye Başkanı Osman Güder’den ilçemizle ilgili brifing aldıktan sonra ilçe merkezinde bulunan esnafları ziyaret ederek, esnafların sorun ve taleplerini dinledi. Esnaflar Vali Yazıcı’yaziyaretlerinden memnuniyetlerini dile getirdiler.

Vali Yazıcı ve beraberindeki heyet, Battalgazi Belediyesi tarafından yaptırılan, KırkgözSahil Parkı’nda incelemelerde bulunduktan sonradepremzede vatandaşlarımızın barınma ihtiyacını karşılayacak vehalihazırda yapımı devam eden, Gelinciktepe 3. ve 4. etap TOKİ Kalıcı Deprem Konutları’nın inşaat sahasında incelemelerde bulunup, yüklenici yapım firma yetkililerinden brifing aldı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER