Tatlı Görevi Yeni İl Müdürü Battal Kanbay’a Devretti

İl Müdürlüğümüzde düzenlenen devir teslim töreninde İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı görevi yeni İl Müdürü Battal Kanbay’a devretti.

Tatlı Görevi Yeni İl Müdürü Battal Kanbay’a Devretti

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, “Öncelikle doğduğum, büyüdüğüm Şehre, 6 yıl gibi uzun bir süre soluksuz emek veren, büyük katkıda bulunan ve birçok kazanım elde edilmesini sağlayan Ali beye; bir Malatyalı olarak şahsım ve Eğitim camiası adına teşekkür etmek istiyorum.

Akademik olarak elde edilen başarılar. Yürütülen projeler ve sürdürülen diğer faaliyetler uzakta da olsam takibimdeydi. Belirtmeliyim ki çalışmaların; Vizyoner bir anlayışla, bilimsel bir altyapıya dayanan bir fizibilitenin ve planlamanın ürünü olduğu görülmektedir.
Bundan sonraki süreçte amacımız bayrağı devraldığımız yerden; -Elde edilen başarıların, kazanımların üzerine 2023 Vizyon belgesinde belirlenen hedefler doğrultusunda yenilerini eklemek,
-İlimizin strateji belgesinde gayet net ve somut bir şekilde belirlenen zayıf yönleri biran önce güçlendirmektir. Yani kısacası aynı tempo heyecan ve şevkle bayrağı devredeceğimiz güne kadar olabildiğince ileri taşımaktır.
Eğitim işi zordur, yerel anlamda yaklaşık 180.000 öğrenciyi en iyi şekilde geleceğine taşımak, taşıyacak eğitim neferlerinin yüküne ortak olmak, takdir buyurursunuz ki kolay olmasa gerek, Ama Eğitimin gönül işi olduğunu da biliyoruz. Şiarımız gönüllere dokunmaktır. Bu süreçte bütün paydaşlarımızın desteğine, katkısına, duasına ihtiyacımız var tek isteğimiz lütfen bunları bizden esirgemeyin. Allah muvaffak etsin.” dedi.
Toplu fotoğraf çekimiyle tören sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER