Tam Kapanmada Fırat Edaş Ekipleri 7/24 Görev Başında

Tam Kapanmada Fırat Edaş Ekipleri 7/24 Görev Başında

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (Fırat EDAŞ),Ramazan Bayramı’nı da içine alan tam kapanma boyuncagörev bölgesinde enerji arzı sürekliliğini en iyi şekilde sağlamak için tüm bakım çalışmalarını tamamladı.

Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerindeki 1 milyon müşterisineelektrik dağıtım hizmeti veren Fırat EDAŞ, 17 günlük tam kapanma süresince kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti noktasında gerekli tüm tedbirleri aldı. 

Pandemi nedeniyle tam kapanma kararının açıklanmasının ardından Fırat EDAŞ, hizmet bölgesindeki şebekelerde bakım onarımlarıtamamladı. Önem ve gereklilik arz etmediği sürece yatırım ve bakım onarım çalışmasıdahilinde yapılanplanlı kesintilerin ertelendiğini ifade eden Fırat EDAŞ; uzaktan izleme ve kontrol merkezinden (SCADA) şebekelerindeki enerji sürekliliğin anbean izleneceğine dikkat çekti. Bayram süresinde olası arıza durumlarında ise oluşturulan nöbetçi ekiplerle arızalara zamanında müdahale edileceği vurgulandı. 

TAM KAPANMA BOYUNCA HER AN MÜŞTERİLERİN YANINDA!

Bayramı da kapsayan 17 günlük tam kapanmanın sorumluluk bölgesinde sağlıklı ve huzurlu bir şekilde geçirilmesine katkı sağlamak için Fırat EDAŞ, 186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezi’nin yanı sıra Fırat EDAŞ mobil uygulaması ilemüşterilerin her an yanında olacaklarını hatırlattı. 

7/24 elektrik kaynaklı her türlü ihbar ve şikayetin değerlendirildiği Alo 186 çağrı merkezinin aktif bir şekilde hizmette olacağı belirtildi. Müşterilerin Google Play ve AppStore’da yer alan mobil uygulamayı tablet veya cep telefonlarına indirerek, arıza bildirimlerinden fatura tahsilatına kadar birçok hizmeti kolaylıkla gerçekleştirebilecekleri ifade edildi. 

Sorumluluk bölgesinde her koşulda müşteri memnuniyeti önceliği ile kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti vermeye özen gösteren Fırat EDAŞ; ülkece sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirilmesini diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71