Şimşek, Battalgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Getirildi

Yeniden Refah Partisi Battalgazi İlçe teşkilatı Gençlik kolları Başkanlığına Nevzat Şimşek atandı.

Şimşek, Battalgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Getirildi

Malatya İl gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Kurhan tarafından Yeniden Refah Partisi Malatya İl Binasında yapılan toplantıda Battalgazi ilçe gençlik Kolları başkanlığına Nevzat Şimşek atandı.
İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Kurhan yaptığı açıklamada;

Nevzat Şimşek`in Battalgazi’ye hayırlı olmasını temenni ederek, Battalgazi için gece demeden gündüz demeden milli görüş çizgisinden hiç sapmadan canla başla çalışacağına inandığımız genç dinamik, Battalgazi’yi bilen halkla her daim iç  içe olan, dava şuuru ile hareket eden davasının delisi olan bir arkadaşımızdır diyen Kurhan; Gençlik Kolları olarak 9 ilçede teşkilatlanmanın bittiğini ve aktif olduğunu belirtti.

Yeniden Refah Partisi Battalgazi ilçe Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Nevzat Şimşek ise.

Bu görevi bana layık gören başta İl Başkanım Bilal Yıldırım, İl Gençlik Kolları Başkanım Muhammed Said Kurhan ve Battalgazi İlçe Başkanım Mustafa Kasar'a teşekkür ettikten sonra; Rahmetli Erbakan Hocamızın açtığı bu yolda Kıymetli Genel başkanım sayın Dr. Fatih Erbakan Başkanımın emir ve direktifleri doğrultusunda Milli Görüş Davasının şaşmaz bir neferi olarak her zaman ve her an her türlü görev ve sorumluluk almaya hazırız, Verilen bu görev ve sorumluluğu layığı ile yerine getireceğime Battalgazi gençlerle el ele vererek daha güzel yarınlar için çalışacağımıza Söz veriyoruz dedi.

Sosyal Medya üzerinden bizleri takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Hesabımızı  Buradan Takip Et

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2020, 11:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER