MIMSAN Grup Sanatkârlar Yetiştiriyor

MİMSAN Grup Teknoloji Okulu’nda; Argon Kaynakçısı, Elektrik Kaynakçısı, Mekanik Montaj, Termik Santral Saha operatörü alanlarında yetiştirilmek üzere en az ilköğretim mezunu öğrencileri  bekliyor.

MIMSAN Grup Sanatkârlar Yetiştiriyor

Malatya’nın önde gelen sanayi gruplarından biri olan MİMSAN Grup Teknoloji Okulu’nda; Argon Kaynakçısı, Elektrik Kaynakçısı, Mekanik Montaj, Termik Santral Saha operatörü alanlarında yetiştirilmek üzere en az ilköğretim mezunu öğrencileri  bekliyor. İş garantisi verilen okulda öğrenciler konforlu alanlarda konaklama ve servis imkanı sunulacak.

Malatya’nın önde gelen sanayi gruplarından biri olan MİMSAN Grup, Mimsan Grup Teknoloji Okulu sanatkar olarak yetiştirilmek üzere en az ilköğretim mezunu öğrenciler arıyor. Adaylar eğitime başladıkları ilk günden itibaren; hemen maaş, SGK, yemek ve servis olanaklarından yararlanabilecek.  Teknoloji Okulu; Argon Kaynakçı, Gazaltı Kaynakçıları, Elektrik Kaynakçıları, Mekanik Montajcılar, Termik Santral Saha operatörleri alanlarında yetiştirilmek üzere en az ilköğretim mezunu öğrencileri arıyor. Mezuniyetin ardından iş garantisi  veren teknoloji okulunda eğitim 2 ay sürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER