Malatya'da Yakalanan 12 şahıstan üçü tutuklandı

Malatya Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimlerce asayiş ve güvenliğin temini yönünde farklı yer ve zamanlarda yapılan çalışmalarda toplam 6 adet tabanca, 1 adet tüfek, çok sayıda fişek ve kesici alet ele geçirildi.

Malatya'da Yakalanan 12 şahıstan üçü tutuklandı

Ekiplerce son bir hafta içerisinde haklarında çeşitli suçlardan yakalama emri bulunan 31şahıs yakalandı.

İlimizde meydana gelen Yağma(Gasp)- Şantaj- Kasten Yaralama olayının faili olan 2 şahıs asayiş ekiplerince sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı. Bir işyerinden 80.000₺ değerinde demir iskele ve demir kalıpların çalınmasıyla ilgili asayiş ekipleri tarafından 145 saatlik kamera görüntüsü izlenmesi sonucutespit edilen şüpheli yakalandı. Sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı. TEAŞ’a ait yüksek gerilim demir cıvatalarının çalınması olayının şüphelisi asayiş ekipleri tarafından yakalandı.Sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

Yeşilyurt ilçesinde meydana gelen 150.000₺ değerinde bir iş makinası parçasının çalınması olayı ile MOTAŞ otobüsleri park alanında meydana gelen faili meçhul Mala Zarar Verme-İşyerinden Hırsızlık olayları ile ilgili İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince 45 saatlik kamera görüntüsü izlenmesi sonucuolayların şüphelileri tespit edilerek yakalandı. Her 2 şüpheli ile ilgili tahkikata başlandı.

Battalgazi ilçesinde meydana gelen (Kişilerin Huzur ve Sükûnunu Bozma, Silahlı Tehdit, Kasten Yaralama, Gasp, Taksirle Yaralama vb.) olaylar ile ilgili yakalanan 12 şahıstan üç şahıs sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER