Malatya Akçadağ Suçatı Sulaması Koruyucu Tedbirleri Yapımı İşine Ait Sözleşme İmzalandı

Malatya Akçadağ Suçatı Sulaması Koruyucu Tedbirleri Yapımı İşine Ait Sözleşme İmzalandı

Malatya Akçadağ Suçatı Sulaması Koruyucu Tedbirleri Yapımı işine ait sözleşme, 11.01.2022 tarihinde DSİ 9. Bölge Müdürü Vekili Hacı AKGÜL ile yüklenici Güler İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasında imzalandı.
Malatya Akçadağ Suçatı Sulaması Koruyucu Tedbirleri işine ait sözleşme kapsamında; Suçatı Sulaması Ana Kanalına toplamda 4.620 metre korkuluk ve harpuşta imalatı yapılacaktır. Bu sayede Akçadağ ilçesi sınırlarından geçen Suçatı Sulaması Ana Kanalı ve yedek kanalları civarındaki yerleşim yerlerinin kanaldan kaynaklı can ve mal güvenliği sağlanmış olacaktır. Hayırlı olsun.

2- MALATYA AKÇADAĞ SULTANSUYU S-2 ANA KANALI KORUYUCU TEDBİRLERİ YAPIMI İŞİNE AİT SÖZLEŞME İMZALANDI

Malatya Akçadağ Sultansuyu Sulaması S-2 Ana Kanalı Koruyucu Tedbirleri Yapımı işine ait sözleşme, 11.01.2022 tarihinde DSİ 9. Bölge Müdürü Vekili Hacı AKGÜL ile yüklenici Güler İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasında imzalandı.
Malatya Akçadağ Sultansuyu Sulaması S-2 Ana Kanalı Koruyucu Tedbirleri işine ait sözleşme kapsamında; Sultansuyu Sulaması S-2 Ana Kanalına toplamda 4.630 metre tek taraflı korkuluk imalatı yapılacaktır. Bu sayede Sultansuyu Sulaması S-2 ana kanalı ve yedek kanalları civarındaki yerleşim yerlerinin kanaldan kaynaklı can ve mal güvenliği sağlanmış olacaktır. Hayırlı olsun.

3- MALATYA DARENDE GÖKPINAR SULAMASI KORUYUCU TEDBİRLERİ YAPIMI İŞİNE AİT SÖZLEŞME İMZALANDI

Malatya Darende Gökpınar Sulaması Koruyucu Tedbirleri Yapımı işine ait sözleşme, 07.01.2022 tarihinde DSİ 9. Bölge Müdürü Vekili Hacı AKGÜL ile yüklenici GÜRPA İnş. Taah. Tur. Nak. Mad. Tic. ve San. Ltd. Şti. arasında imzalandı.
Malatya Darende Gökpınar Sulaması Koruyucu Tedbirleri işine ait sözleşme kapsamında; Gökpınar Sulaması kanallarına toplamda 4.000 metre korkuluk ve harpuşta imalatı yapılacaktır. Bu sayede Darende Gökpınar Sulaması ana kanalı ve yedek kanalları civarındaki yerleşim yerlerinin kanaldan kaynaklı can ve mal güvenliği sağlanmış olacaktır. Hayırlı olsun.

4- MALATYA MEDİK ŞAHNAHAN SULAMASI A-B-C ANA KANALLARI KORUYUCU TEDBİRLERİ YAPIMI İŞİNE AİT SÖZLEŞME İMZALANDI

Malatya MedikŞahnahan Sulaması A-B-C Ana Kanalları Koruyucu Tedbirleri Yapımı işine ait sözleşme, 11.01.2022 tarihinde DSİ 9. Bölge Müdürü Vekili Hacı AKGÜL ile yüklenici GÜRPA İnş. Taah. Tur. Nak. Mad. Tic. ve San. Ltd. Şti. arasında imzalandı.
Malatya MedikŞahnahan Sulaması A-B-C Ana Kanalları Koruyucu Tedbirleri işine ait sözleşme kapsamında; MedikŞahnahan Sulaması A-B-C Ana Kanalları üzerinde toplamda 2.500 metre çift taraflı korkuluk ve harpuşta imalatı yapılacaktır. Bu sayede Yazıhan, Yeşilyurt ve Battalgazi ilçesi sınırlarından geçen MedikŞahnahan Sulaması A-B-C Ana Kanalı ve yedek kanalları civarındaki yerleşim yerlerinin kanaldan kaynaklı can ve mal güvenliği sağlanmış olacaktır. Hayırlı olsun.

5- MALATYA YAZIHAN SULAMASI KORUYUCU TEDBİRLERİ YAPIMI İŞİNE AİT SÖZLEŞME İMZALANDI

Malatya Yazıhan Sulaması Koruyucu Tedbirleri Yapımı işine ait sözleşme, 11.01.2022 tarihinde DSİ 9. Bölge Müdürü Vekili Hacı AKGÜL ile yüklenici Güler İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasında imzalandı.
Malatya Yazıhan Sulaması Koruyucu Tedbirleri işine ait sözleşme kapsamında; Yazıhan Sulaması Ana Kanalında toplamda 3.000 metre korkuluk ve harpuşta imalatı yapılacaktır. Bu sayede Yazıhan Sulaması ana kanalı ve yedek kanalları civarındaki yerleşim yerlerinin kanaldan kaynaklı can ve mal güvenliği sağlanmış olacaktır. Hayırlı olsun.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71