banner53

Fırat Edaş’a Kuluncak Muhtarlar Derneği’nden Teşekkür Plaketi

Malatya Kuluncak Muhtarlar Derneği, pandemi sürecine rağmen kesintisiz enerji arzı noktasındailçede gerçekleştirdikleri özverili çalışmalardan ötürü Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye teşekkür plaketi takdim etti.

Fırat Edaş’a Kuluncak Muhtarlar Derneği’nden Teşekkür Plaketi

Fırat EDAŞ Malatya İl Müdürü Müjdat Çelik, “Sorumluluk bölgemizdeki tüm muhtarlarımızla iş birliği ve uyum içerisinde çalışmaktan son derece mutluyuz.Malatya ilimizde kesintisiz enerji parolasıyla bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarını aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Malatya, Elâzığ, Bingöl ve Tunceli illerinde sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı sağlamak amacıyla faaliyetlerini aralıksız sürdüren Fırat EDAŞ’a,Kuluncak Muhtarlar Derneği, ilçe genelinde kesintisiz enerji noktasında yapılan başarılı çalışmalar ve sağlanan katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Kuluncak Muhtarlar Derneği adına plaketi takdim eden İbrahim Aslan, “Kuluncak Muhtarlar Derneği olarak ilçemizde yapılan başarılı çalışmalar ve sağlanan katkılardan dolayı Fırat EDAŞ Malatya İl Müdürü Müjdat Çelik’e teşekkür plaketi takdim ettik. Özellikle pandeminin etkili olduğu hassas sürece rağmen ilçemiz genelinde gösterilen başarılı çalışmalardan dolayı tüm Fırat EDAŞ ailesine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

ÇELİK: “KESİNTİSİZ ENERJİ ARZINDA MUHTARLARIMIZ ÖNEMLİ DESTEKÇİMİZ”

Kendisine takdim edilenplaketten duyduğu memnuniyeti dile getirerek muhtarlara teşekkürlerini ileten Fırat EDAŞ Malatya İl Müdürü Müjdat Çelik, “Muhtarlarımız kesintisiz enerji arzında önemli destekçimiz. Özellikle köy ve mahalle gibi lokal alanlardaki eksiklikleri, muhtarlarımız aracılığıyla,iş birliği ve uyum içerisinde gidermeye çalışıyoruz.Yaptıkları çalışmalar ve iş birliğinden dolayı tüm muhtarlarımıza teşekkür ederiz. Fırat EDAŞ ailesi olarak,Malatya ilimizdekesintisiz enerji parolasıyla bakım, onarım ve iyileştirme çalışmalarına aralıksız devam edeceğiz”şeklinde konuştu.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner72

banner71