banner53

Fırat Edaş Kurban Bayramında 7/24 Görevde

Fırat EDAŞ, Kurban Bayramı tatili süresince sorumluluk bölgesinde kesintisiz enerji arzı içinhazırlıklarınıtamamladı.

Fırat Edaş Kurban Bayramında 7/24 Görevde

Hizmet bölgesi Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde bir milyon müşterisinekesintisiz ve kaliteli enerji sürekliliğini en iyi şekilde vermek için gayret gösteren Fırat EDAŞ, Kurban Bayramı tatilinde elektrikdağıtım hizmetinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için gerekli tüm tedbirleri aldı. 

Devam eden pandemi sürecinde hassasiyeti de elden bırakmayan Fırat EDAŞ, müşterilerin aileleri ile mutlu bir bayram geçirmesine katkı sağlamakiçinhizmet bölgesindekişebekelerindebakım onarımları tamamladı. 

Bayram tatili boyuncaplanlı kesintilerin ertelendiğini belirtenFırat EDAŞ; uzaktan izleme ve kontrol merkezinden (SCADA) şebekelerindeki enerji sürekliliğin anbeanizleneceğini vurguladı. Olasıkesinti durumlarında ise oluşturulan nöbetçi ekipler ile arızalara zamanında müdahale edileceğinin altını çizdi. 

Müşterilerinin şikayet ve talepleri için 186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezi’nin yanı sıra Fırat EDAŞ mobil uygulamasıylaher anyanlarında olacakları belirtildi. Elektrik kaynaklı her türlü ihbar ve şikayetin değerlendirildiği Alo 186 çağrı merkezinin aktif bir şekilde 7/24 hizmette olacağı hatırlatıldı. Google Play ve App Store’da yer alan mobil uygulamanın tablet veya cep telefonlarına indirilerek, arıza bildirimlerinden fatura tahsilatına kadar birçok hizmetin kolaylıklagerçekleştirebileceği de ifade edildi. 

“Aileniz size, enerjiniz bize emanet” diyerek, hassas süreçte herkesin maske, mesafe ve temizlik kuralına mutlaka uyması yönünde çağrıda bulunan Fırat EDAŞ; ülkece sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir bayram geçirilmesini diledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 21:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER