Esnaflar TSO Başkan Adayı Baştürk'e seçimde başarılar diledi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) 2 Ekim Pazar günü sandığa gidiyor. Seçim süresi boyunca esnaflarla yakın diyalog içerisinde olan Başkan Adayı Akif Baştürk, Sıtmapınarı ve Malatya Park AVM esnafları ile bir araya geldi. Sorunlarını dinledi ve desteklerini istedi.

Esnaflar TSO Başkan Adayı Baştürk'e seçimde başarılar diledi

"Sandıktan galip çıkıp yolumuza devam edeceğiz"

Seçimlere sayılı günler kala esnaf ziyaretlerini değerlendiren Baştürk, "Seçimlere iki gün kala esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyoruz. Bu süreçte biz kendi adımıza iyi bir seçim çalışması sürdürdüğümüzü düşünüyoruz. Bundan sonraki süreç ise seçmenimizin taktiri biz bu süreçte sandıktan galip çıkarak yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz"dedi. 

"Malatya için büyük değersiniz" 

Esnaflardan büyük destek alan Baştürk ziyaretlerde övgü topladı. Seçimde kendilerini desteklediklerini dile getiren esnaflar, "Malatya için büyük bir değersiniz. Seçimlerden galip olmanızı istiyoruz çünkü bu görevi layıkıyla yerine getireceğinizi biliyoruz. Biz sizi ve çalışmalarınızı biliyoruz ve seçim sürecini de yakından takip ediyoruz. Desteğimiz sizinle başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandılar.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER