banner53

EpttAVM maske başvurusu nasıl yapılır?

PTT'nin online alışveriş sistemi epttAVM üzerinden ücretsiz maske temin edilebileceği açıklandı. Ancak başvuru yapmak için siteye giren vatandaşlar büyük hayal kırıklığıyla karşılaştı. Başvuru esnasında yoğunluktan dolayı yaşanan soruna dair yapılan açıklamada," Değerli Vatandaşlarımız,Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz.Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.Saygılarımızla"denildi.

EpttAVM maske başvurusu nasıl yapılır?

Değerli Vatandaşlarımız,
T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın almış olduğu karara istinaden; online ortamda ePttAVM.com üzerinden vatandaşlarımıza ücretsiz olarak maske temini sağlanacaktır.

*Aile üyeleriniz için maske temin etmek isterseniz, aile üyelerine ait bilgileri form üzerinde doldurarak onlara da ücretsiz maske temini sağlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan formdaki bilgileri doldurarak maskenizi ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

*Vatandaşların her hafta "1" paket maske (5 adet) alma hakkı bulunmaktadır.

*Adres bilginizi doğru girdiğinizden emin olun.

*PTT Kargo ile ücretsiz olarak taşınacaktır.

5 Adet Cerrahi Maske 3 Katlı

Ücretsiz maske temini 65 yaş üzeri ve 20 yaş altındaki vatandaşları kapsamamaktadır. T.C kimlik numaranız ile doğrulama yapıldıktan sonra belirtilen yaş kriterlerine uymanız durumunda maskeniz tarafınıza gönderilecektir.

E DEVLET MASKE BAŞBURU LİNKİ

Başvuru İçin TIKLAYINIZ

Yoğunluktan dolayı başvurular kısa sürede e-devlet üzerinden alınacak.

Değerli Vatandaşlarımız,Yoğun ilginize teşekkür ediyoruz.Sizlere daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına, ücretsiz maske taleplerinize ilişkin başvurularınızı en kısa sürede e-Devlet Kapısı üzerinden alacağımızı bildirmek isteriz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.Saygılarımızla.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 21:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER