CHP’nin Doğanşehir’deki Belediye Başkan Adayı Eyüp Ersoy

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Doğanşehir’deki Belediye Başkan Adayı Eyüp Ersoy oldu. 

CHP’nin Doğanşehir’deki Belediye Başkan Adayı Eyüp Ersoy

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük’ün vefatının ardından belediye meclisinin bugün saat 14.00’da toplanarak belediye meclisi arasından belirleyeceği yeni belediye başkanlığı seçimi gerçekleşecek.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz, “Öncelikle tekrardan vefat eden belediye başkanı Vahap Küçük’e Allahtan rahmet bütün sevenlerine ve Doğanşehirlilere başsağlığı dilediklerini ifade ederek, Doğanşehir ilçe örgütü, Doğanşehir belediye meclis üyeleri yapmış olduğumuz bir dizi toplantının ardından Genel Başkan Yardımcımız ve Malatya Milletvekilimiz Veli Ağbaba’nın da bilgisi dâhilinde herkesin üzerinde uzlaşı sağladığı adayımız Doğanşehir Belediye Meclis Üyelerimizden Eyüp Ersoy’dur.” dedi. 

Kiraz, “Amacımız Doğanşehir’in, Doğanşehirlilerin hak ettiği hizmeti Doğanşehir’e kazandırmaktır. Bu anlamda partimiz sağduyulu ve her arkadaşımız özverili bir çalışma yürütmektedir. Amaç Doğanşehir’in geleceğidir. Bu çabayla hareket ederken Doğanşehir’de birliğini beraberliğini sürdüren Doğanşehir örgütümüze, belediye meclis üyelerimize teşekkür ederken hepimizin ortak olarak belirlediği üzerinde uzlaştığımız adayımız Eyüp Ersoy’a başarılar diliyor, seçimin Doğanşehirli hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medya üzerinden bizleri takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Hesabımızı  Buradan Takip Et

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER