banner53

Binali Yıldırım Malatya’yı Ziyaret Etti

Gençlerle buluşmak üzere Malatya’ya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Malatya Valiliğini ziyaret etti.

Binali Yıldırım Malatya’yı Ziyaret Etti

Gençlerle buluşmak üzere Malatya’ya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Malatya Valiliğini ziyaret etti.

Sosyal medya üzerinden gençlerin çay davetine karşılık vererek Malatya'ya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Valilik ziyaretinde şeref defterini imzaladıktan sonra Malatya Valisi Aydın Baruş ile bir süre sohbet etti.
AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'a Valilik ziyaretinde AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, AK Parti Malatya milletvekilleri Bülent Tüfenkci, Öznur Çalık, Ahmet Çakır, Hakan Kahtalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili eşlik etti.
Valilik ziyaretinin ardından kent merkezindeki İnönü Caddesi ve Yeni Cami çevresindeki esnafı ziyaret eden Vali Baruş ve Milletvekili Yıldırım, çeşitli iş yerlerine girerek satılan ürünlerle ilgili bilgiler aldı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Binali Yıldırım, Soykan Meydanı'nda kendisine ikram edilen meyan şerbetini içti.

Vali Baruş ve Milletvekili Yıldırım, daha sonra 8 çocuklarından 6'sında kas erimesi hastalığı bulunan Katı ailesini evlerinde ziyaret etti. 
Milletvekili Yıldırım Malatya’nın içme suyu ihtiyacını karşılayan Büyükşehir Belediyesi Kaptaj Tesisleri'nde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.
Daha sonra Binali Yıldırım ve beraberindekiler gençlerin çay davetine katılmak üzere Battalgazi Çınar Park’a geçtiler.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2019, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER