Battalgazi Belediye Meclisi, 23 Gündem Maddesini Görüştü

Battalgazi Belediye Meclisi, Ocak ayı Olağan toplantısının 1.birleşim 1.oturumuyla 2022 yılı çalışmalarına başlarken, toplantıda 23 gündem maddesi görüşüldü. Yılın ilk toplantısında ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ve komisyon raporları görüşülerek karara bağlandı.

Battalgazi Belediye Meclisi, 23 Gündem Maddesini Görüştü

Battalgazi Belediye Meclisi, 2022 yılının ilk olağan toplantısını Battalgazi Belediyesi Meclis Salonu’nda 1.Başkan Vekili Zafer Kırçuval başkanlığında gerçekleştirdi. Yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantıda, ilk olarak 2021 yılının Aralık Ayı Olağan Toplantısının karar özeti oy birliğiyle kabul edildi. Gündem maddelerinin görüşülmesine geçmeden önce Başkan Vekili Kırçuval, 2022 yılının tüm dünyaya sağlık, huzur ve esenlikler getirmesini temenni etti. Toplam 23 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında, ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ile ilgili gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda imar plan değişikliği ile ilgili bazı maddeler kabul edilerek karara bağlanırken, bazı maddelerde ilgili komisyona havale edildi.
Battalgazi Belediye Meclisi, 2.birleşimin 1.oturumu için 7 Ocak Cuma günü saat 14:00’te Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonunda yeniden bir araya gelecek.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER