Başkan Sadıkoğlu TOBB’un 69. kuruluş yıl dönümünü kutladı

TOBB’un 69. kuruluş yıl dönümüne dair açıklamalarda bulunan Malatya TSO Başkanı Sadıkoğlu,“TOBB’un 69. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum”dedi.

Başkan Sadıkoğlu TOBB’un 69. kuruluş yıl dönümünü kutladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi olan Malatya TSO Başkanı Sadıkoğlu, “Yönetim Kurulunda bulunmaktan büyük onur ve mutluluk duyduğum, TOBB’un 69. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde Malatya TSO olarak, güçlü Malatya, güçlü Türkiye ve güçlü bir ekonomi için çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam edeceğiz” dedi.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, TOBB’un 69. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Sadıkoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi; 

“15 Mart 1950’de kuruluş kanunu yürürlüğe giren, 6 Şubat 1952’de ilk Genel Kurulu'nu yapan ve 7 Şubat 1952’de organ seçimlerini tamamlayarak fiilen çalışmalarına başlayan TOBB, bugün 69 yaşında. 

Yönetim Kurulunda bulunmaktan büyük onur ve mutluluk duyduğum, Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nunönderliğinde 'Güçlü Ekonomi, Güçlü Türkiye' şiarıyla çalışmalarını sürdüren Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 69. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.

Yaşadığımız her türlü ekonomik ve sosyal zorlukların karşısında her daim iş dünyasının yanında olabilmek önemli ve gurur verici bir başarıdır. Çatı kuruluşumuz olan TOBB’un bu başarısı biz oda ve borsalara da ilham kaynağı olmaktadır. Başkanımız Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun önderliğinde Malatya TSO olarak, güçlü Malatya, güçlü Türkiye ve güçlü bir ekonomi için çalışmalarımıza gece gündüz demeden devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’mizin 69. kuruluş yıldönümünü kutluyor,bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur duyduğumuzu belirterek üyelerimiz ve Malatya iş dünyası adına dünden bugüne emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER